PVC Şerit Perde

Ürün Kategorileri

PVC Şerit Perde

PVC ŞERİT PERDE SİSTEMLERİ size en başta ısı kaybı konusunda büyük avantajlar sağlar.

FABRİKANIZ VAR DİYELİM, BİR KAPIDAN ÇOK SIK GİRİŞ ÇIKIŞ YAPILIYOR. KAPALI TUTAMIYORSUNUZ ÇÜNKÜ HER GİRİŞ ÇIKIŞTA KAPIYI KULLANMAK İŞKENCE HALİNE GELİYOR. AÇIK TUTAMIYORSUNUZ ÇÜNKÜ İÇERİ KUŞ GİRİYOR VE ÇALIŞANLARINIZIN DİKKATİ DAĞILIYOR.

Gıda sektörü hızla PVC Şerit Perdeleri kullanmaya başladı. Çünkü tozu hissedilir derecede kesiyor. BU VE BUNUN GİBİ SORUNLARDA SİZE ÖNERİMİZ PVC ŞERİT PERDE.... 2mm, 3mm veya 4mm kalınlığındaki şeritler bu sorununuza çözüm olacaktır ümid ediyoruz. Kalınlıklar ile uygulanacak yerin yüksekliği doğru orantılıdır. Özel durumlar hariç 2,5m yüksekliğe kadar 2mm, 3,5m yüksekliğe kadar 3mm, 5m'ye kadar 4mm öneriyoruz.

PVC ŞERİT PERDE SİSTEMLERİNDE FİYAT VEREBİLMEMİZ İÇİN BİZİ ARAMADAN ÖNCE ŞU SORULARIN CEVAPLARINI HAZIRLAMANIZ GEREKLİ: (Metrekare birim fiyatı ile yaklaşmak doğru bir fiyatlandırma vermiyor). Birincisi: Genişlik x Yükseklik. İkincisi: iç kapı mı yoksa dış kapı mı? Kuvvetli bir hava akımı var mı? Düşündüğümüz yerin karşısında bir kapı daha var mı ve açık tutuluyor mu? Bu bindirme payını karar vermek için önemlidir.

Fiyat karşılaştırması yaparken aynı kalitede olmasına dikkat ediniz. Uzak Doğu Ülkeleri'nde üretilip AB ülkelerinden ithal ediliyormuş gibi piyasaya sürülen kalitesiz ve kanserojen madde içeren ürünler ile aynı kefeye koymayınız. O malzemeler ile fiyatımızı karşılaştırmayınız. Bu ürünlerin en belirgin özelliği çok iğrenç şekilde kokmalarıdır. Burnunuzu malzemeye yaklaştırdığınızda bu kötü kokuyu hissedeceksiniz. Bu kalitesiz perdelerin diğer bir belirgin özelliği de şudur: PVC perdeye elini değdiren insanlar, bir süre sonra ellerini gözlerine değidireceği için gözlerinde yanma hissedeceklerdir.

Bir PVC Şerit Perdeler soğuk hava deposu veya soğuk hava odası gibi iç ortamı sıcaklığının korunması gereken durumlarda da size çok önemli oranda tasarruf sağlar. Atmosferik soğuk hava depolarında seksiyonel kapının önünde de takılabilir. Bu odalarda kapı açılıp kapandıkça içerideki havanın dışarı kaçması engellenmelidir. Mevcut PVC şerit perdelerinizin bazıları zarar gördü ise veya yıpranmış ise bize ölçüyü bildirin. Size parça olarak gönderelim. Veya rulo olarak da alın, stoğunuza koyun. Yıprandıkça değiştirin.

Veya üretim bölümünüzün, deponuzun görünmesini istemiyorsunuz. Giriş kapınıza opak/buzlu pvc şerit perde koydurabilirsiniz.