Kepenk

Ürün Kategorileri

Kepenk

SARMAL KEPENK - SARMAL GARAJ KAPISI- OTOMATİK KAPI
Kepenk çözümlerimizde Denizli ve çevresine, Ege Bölgesi'ne hizmet veriyoruz. Kepenklerde en çok sorulan soru alttan kaldırılabilir mi? İstenirse evet ama kimse uğraşmaz, daha basit bir yolu dener. Çünkü çok ağırdır. Ama kafaya koymuşsa hırsıza kapı dayanmaz.

En çok sorulan sorulardan birisi de kutu (yukarıda toplanma mesafesi) için ne kadar yer gerekli. Genellikle kepenk yükseklikleri 250cm ile 300 arası. Bu aralıktaki kepenkler için 30cm'lik kutu gereklidir. Bu mesafe alüminyum kepenkler içindir. Galvanizli kepenklerde 40cm gereklidir. Kepenk yüksekliğiniz bu mesafeden farklı ise lütfen danışınız.

"Metalik gri" şu an piyasada en çok tercih edilen kepenk rengidir. Antrasit gri de tercih edilmeye başlandı. 15 metrekareye kadar poliüretanlı tavsiye ederiz. 15 metrekareden büyük ise ölçümüz sac kepenk öneriyoruz. İstisnaları olabilir. Arayın sizin için en sağlıklı çözümü bualım.  Sac kepenk daha mukavemetidir ama poliüretanlı kepenge göre sesli çalışır. Maliyet ve mukavemet açısından değerlendirirseniz galvaniz sac kepenk avantajlı, görüntü ve sessiz çalışma olarak değerlendirirseniz alüminyum avantajlıdır.