Fabrika Kapısı

Ürün Kategorileri

Fabrika Kapısı

Kapının parçalı imal edilmesi: montaj, nakliye ve servis kolaylığı sağlar. Kapıya çarpıldığında sadece çarpılan kısım değişir. Kapının tümüne zarar vermez (çok şiddetli çarpmadıktan sonra). Motorsuz kısmının metrekaresi yaklaşık 300TL'ye gelir (bu rakam sadece fikir vermek içindir, bütçenizi ayarlayabilmeniz içindir. Bağlayıcı değildir. Bizim için ölçü muteberdir.)

Gıda sektöründe iseniz başka bir kapı çözümüne bakmayın. Aradığınız kapı mükemmel izolasyonu ile seksiyonel kapıdır. Aradığınız izolasyon seksiyonel kapılardadır. Diğer bütün önerilere kulağınızı tıkayın ve seksiyonel kapıyı araştırın. Otomatik yaptırmaya bütçeniz yetmiyor mu o zaman manuel yaptırın ama ileride motora dönüşecek şekilde istediğinizi belirtin. Çünkü seksiyonel kapılar illa ki motorlu olmak zorunda değildir. Bütçeniz müsait olduğunda ve motorun montajını istediğinizde size fazla bir fark çıkmaz(toplam fiyat olarak). Yine de motor farkını mı öğrenmek istiyorsunuz. Yaklaşık olarak 1.500 TL'dir. (Bu fiyat, sadece size fikir vermek içindir. Değişebilir.)

İleride bir çok firmanın demir kapılarını söktürüp seksiyonel kapıları tercih edeceğini düşünüyoruz. Her geçen gün seksiyonel kapılar daha çok tercih ediliyor. Hem konforlu, hem mükemmel bir izolasyon sağlıyor, hem de uzun ömürlü.